Technika rozjazdowa HYTRONICS

Technika rozjazdowa HYTRONICS

voestalpine – One step ahead

To jest właśnie to, co wyróżnia filozofię systemów HYTRONICS, ich  technologię i produkty. Wyznaczamy trendy i jesteśmy liderem na rynku światowym w dziedzinie konstrukcji rozjazdów, a także innowacyjnych rozwiązań dotyczących napędów, zamknięć nastawczych i ich monitoringu.

Przepustowość linii, jak i prędkość wymagają ciągłego zwiększania. Konieczne są zatem nowe rozwiązania dotyczące ruchu pasażerskiego i towarowego. Innowacyjność i kreatywne myślenie, a zatem spełnianie najwyższych wymagań i standardów, jak również uważne przysłuchiwanie się i odpowiadanie na potrzeby naszych klientów, kształtują historię naszych produktów od ponad 150 lat.

„One Stop Shop” oznacza otrzymywanie rozwiązań systemowych i usług od tego samego dostawcy. Oferujemy wstępnie zmontowane, przygotowane do instalacji rozjazdy, w pełni wyposażone w wymagane systemy kontrolne i przystosowane do podbijania mechanicznego. Nasze produkty mogą być dostarczane „just in time” – to Państwo określacie miejsce i czas. Sprawdzone technologie, materiały wysokiej jakości oraz nowoczesne systemy diagnostyczne pozwalają stworzyć współczesny model utrzymania infrastruktury – zastosowanie tzw. „inteligentnych produktów” prowadzi do optymalizacji Kosztów Cyklu Życia urządzeń.

Jako nasz Partner bądźcie zawsze o jeden krok do przodu.

czytaj więcej