Kariera

Obowiązek informacyjny

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest voestalpine Signaling Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie ( 81-859) przy ul. Jana z Kolna 26 C.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnie trwających rekrutacji

Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez voestalpine Signaling Poland Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Klauzula dobrowolna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez voestalpine Signaling Poland sp. z o.o., lecz nie dłużej niż przez 12 miesięcy.


CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres: HR.Signaling-Poland@voestalpine.com
MŁODSZY PROJEKTANT SZAF STEROWNICZYCH

Poszukujemy osoby na stanowisko MŁODSZY PROJEKTANT SZAF STEROWNICZYCHczytaj więcej

MONTER ELEKTRONIK

Poszukujemy osoby na stanowisko MONTER ELEKTRONIKczytaj więcej